Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server NAS Synology DS118 DiskStation

Kodi i produktit:
225082
EAN:
846504002955
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
Prodhuesi:
Synology
Pesha [g]:
700

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
208.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sistemi ofron një shpejtësi të shkëlqyeshme të transferimit të të dhënave dhe 4K transkodim të vazhdueshëm me H.265 codec 10-bit. Ajo merr vetëm 9.4 vat të të dhënave për të hyrë, dhe vetëm 4.22 vat në regjimin e gjumit. Cloud Station Suite ofron sinkronizim të të dhënave në kohë reale në të gjitha pajisjet, siç janë kompjuterët, pajisjet celulare dhe pajisjet e tjera të Synology NAS kurdoherë që një skedar modifikohet. Hyni në përmbajtjen tuaj të preferuar 4K në çdo kohë, kudo, dhe postoni atë. DS118 mbështet video transkodimin e 10-bit 4K H.265 video nëpërmjet Video Station dhe DS Video, i cili lejon videot 4K që të konvertohen dhe të luhen në kompjuterë, pajisje mobile dhe media player që nuk e mbështesin Ultra HD. Është depo e fuqishme universale që ka një hapësirë 3.5 "(ose 2.5") dedikuar sistemit të ruajtjes. Kapaciteti maksimal i diskut të futur mund të jetë 12 TB, dhe poashtu, një pajisje që fuqizon një çip quad-core të lidhur me 1 GB memorie DDR4 përdor një konvertim video procesor të brendshëm (10 bit H.265 (HEVC), MPEG-4 Pjesa 2, MPEG-2, VC-1). Sistemi mund të përdoret në zyra dhe shtëpi të vogla. Teknologjia e përdorur nga serveri është: 1 x 1GbE LAN RJ-45, 2 x USB 3.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
846504002955
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
224
Gjerësia [mm]:
71
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
DS118
Lartësia [mm]:
166
Lloji:
Tavolinë
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
1
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
700
Prodhuesi:
Synology
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
USB 3.0:

Bashkangjitja Server NAS Synology DS118 DiskStation edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE