Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server ASUS RS300-E10-RS4

Kodi i produktit:
280935
Besueshmëria:
100 %
Memoria maksimale GB:
64
Prodhuesi:
ASUS
Prizë:
Socket 1151
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

1145.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 95.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4718017164740
Energjia elektrike maksimale W:
450
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
90SF00D1-M00010
Lansuar:
14. 2. 2020
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Memoria maksimale GB:
64
Numri i porteve USB:
6
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Prizë:
Socket 1151
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE