Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkSystem SR630 / 4210 / w / o HDD / 32GB / 750W

Kodi i produktit:
275442
Drive optik:
Jo
Format:
1U
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
32
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4

Si të porosisim në Gjirafa50?

2497.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 208.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model Lenovo ThinkSystem SR630 përmban një procesor Intel Xeon Silver 4210 që përfshin 10 bërthama fizike (20 threads, 13.75 MB L3 Cache) dhe funksionon me frekuencë prej 2 GHz ose deri në 3.2 GHz në modalitetin TurboBoost. Është gjithashtu i pajisur me 32 GB memorie operative RDIMM DDR4-2666. Ai ofron 8 slote për disqet 2.5 " SATA / SAS hot-swap dhe një kontroller 930-8i me memorie 2GB Flash. Për menaxhimin e sistemit, ju mund të përdorni XClarity Enterprise. Furnizimi me energji është mundësuar nga 750W Platinum. Serveri është me format rafti 1U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Format:
1U
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
32
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Modeli i procesorit:
S4210 (2.2 - 3.2GHz, 10 bërthama, 20 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
10
Numri i sloteve për memorie:
24
Numri maksimal i procesorëve:
2
Procesor:
1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE