Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS Legrand Keor SP 1500VA/900W, FR/IEC

Kodi i produktit:
255339
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 500
Fuqia [W]:
900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
310191

Si të porosisim në Gjirafa50?

183.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Legrand Keor SP është furnizim me energji rezervë praktike në rast të dështimit të rrymës me aplikim në zyra apo shtëpi. Siguron nivelin optimal të mbrojtjes të kontrolluar nga mikroprocesori. Prania e AVR (Automatic Voltage Regulator) brenda UPS siguron mbrojtje efektive kundër çdo ndërhyrjeje elektrike. Karakteristikat e sigurisë së UPS përfshijnë mbishkarkimin, mbingarkimin, qarkun e shkurtër dhe mbrojtjen e siguresave termike. UPS Single-phase Line-interactive me fuqi nominale 1500VA / 900W përmban dy porte 2x FR (CZ) dhe 2x IEC, ndërfaqe USB 5V për mbushje dhe kontroll mikroprocesor. Dimensionet 148 x 173 x 380 mm dhe peshë 10.5 kg. Karakteristika e hyrjes: 230V +/- 10%, 50-60Hz +/- 5Hz. Karakteristika e daljes: 230V +/- 10%, 50 / 60Hz +/- 1Hz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 500
Fuqia [W]:
900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
310191
Lansuar:
22. 2. 2019
Lloji:
Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
148 x 173 x 380
Pesha [kg]:
10,5
Prodhuesi:
Legrand
Teknologjia:
Line-interaktive
Veçori tjera:
AVR, USB për karikim të pajisjeve celulare

Bashkangjitja UPS Legrand Keor SP 1500VA/900W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE