UPS Legrand Keor SP 1500VA/900W, FR/IEC

Kodi i produktit:
255339
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 500
Fuqia [W]:
900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
310191

Si të porosisim në Gjirafa50?

234.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 500
Fuqia [W]:
900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
310191
Lansuar:
22. 2. 2019
Lloji:
Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
148 x 173 x 380
Pesha [kg]:
10,5
Prodhuesi:
Legrand
Teknologjia:
Line-interaktive
Veçori tjera:
AVR, USB për karikim të pajisjeve celulare

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE