Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RBA-06-AS6-CAX-A1, 6U, 600x595

Kodi i produktit:
216378
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105021590
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

118.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dollap Triton RBA-06-AS6-CAX-A1. Dyert e këtij kabineti janë të gjitha prej qelqi me trashësi 4mm dhe mund të hiqen lehtësisht. Çelsi i derës mundëson qasje të lehtë dhe të shpjetë në kabinet, në anën tjetër mundëson siguri më të lartë të pajisjeve elektronike dhe komponentëve të instaluar në kabinet. Dimensionet e tij janë 600 x 595 x 370, 6U me peshë 17.7 kg, kurse mund të mbajë ngarkesë deri në 30kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105021590
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-06-AS6-CAX-A1
Lartësia [mm]:
370
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
17,7
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
595

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE