Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Solarix SENSA, 18U, 600x400mm, me kapacitet 45 kg

Kodi i produktit:
212753
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Metalike
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SENSA është kabineti i të dhënave me ndërtime të qëndrueshëm, forca e këtij produkti është në besueshmërinë dhe kosto-efektivitetin. Madhësia bazike është 600 x 400 mm me një lartësi prej 18U. Kabineti ka një nuancë të ngjyrave RAL 7035. Ai siguron një kapacitet maksimal ngarkese prej 45 kg dhe mbrojtje IP20.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Metalike
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
45
Kodi i prodhuesit:
83000088L
Lartësia [mm]:
890
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
28
Prodhuesi:
Solarix
Trashësia [mm]:
400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE