Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RBA-04-AD5-CAX-A1, 4U, 600x515mm, me kapacitet 20 kg

Kodi i produktit:
216394
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

92.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt na paraqet një kabinet të kualitetit të lartë. Dyert e këtij kabineti apo dollapi janë të gjitha të punuara me xham dhe mund të hapen përafersisht deri në 180 shkallë. Dallojmë se brenda kabinetit gjenden dy binare vertikal ku njeri është i përshtatshëm gjë që nënkupton se mund te vendoset sipas dëshirës. Hyrja e kabllove është e mundësuar në pjesën e sipërme si edhe në atë të poshtme. Karakteristike tjetër e vlefshme e këtij produkti është edhe kapaciteti i peshës që është 30 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
20
Kodi i prodhuesit:
RBA-04-AD5-CAX-A1
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
15,9
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
515

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE