Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RBA-06-AD2-CAX-A1, 6U, 295mm

Kodi i produktit:
217557
Dyer:
Xham
EAN:
8595105018576
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

122.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt na paraqet një kabinet të kualitetit të lartë. Dallohet të ketë një qëndrueshmeri mjaft të lartë, ku pjesa e poshtme së bashku me vidhat M8 përbën pjesën mbështetëse të kabinetit. Në pjesën e sipërme si edhe në atë të poshtme gjenden hyrjet e kabllove. Dyert e këtij kabineti janë të punuara me xham dhe mund të zhvendosen shumë lehtë. Ka një lartësi prej 6U apo 26.7 cm dhe mund të mbaj një peshë prej 30 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Xham
EAN:
8595105018576
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-06-AD2-CAX-A1
Lartësia [mm]:
370
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
12,4
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
295

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE