Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RBA-06-AD2-CAX-A1, 6U, 295mm

Kodi i produktit:
217557
Dyer:
Xham
EAN:
8595105018576
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

122.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt është i kualitetit të lartë. Dallohet pjesa e poshtme së bashku me vidhat M8 që përbën pjesën mbështetëse. Në pjesën e sipërme si edhe në atë të poshtme gjenden hyrjet e kabllove. Dera e këtij kabineti është e punuar me xham dhe mund të zhvendoset shumë lehtë. Ka një lartësi prej 6U apo 26.7 cm dhe mund të mbaj një peshë prej 30 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Xham
EAN:
8595105018576
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-06-AD2-CAX-A1
Lartësia [mm]:
370
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
12,4
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
295

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE