Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RBA-06-AS3-CAX-C1, 6U, 260mm, me kapacitet 20 kg

Kodi i produktit:
217609
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105021774
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dollapi i kabinetit Triton i montueshëm në mur është i dizajnuar për zyra apo biznise të vogla. Ka një konstrukt të qëndrueshëm dhe pamje të sofistikuar. Në pjesën e lartë dhe të poshtme janë hapësirat për vendosjen e kabllave. Dera e dollapit me dry është nga xhami dhe mund të hiqet. Dimensionet e tij janë 260x337 mm dhe mund të mbajë deri në 20kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105021774
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
10"
Gjerësia [mm]:
310
Kapaciteti i bartjes [kg]:
20
Kodi i prodhuesit:
RBA-06-AS3-CAX-C1
Lartësia [mm]:
337
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
6,9
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
260

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE