Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RBA-06-AS4-BAX-A1, 6U, 600x395mm, me kapacitet 30 kg

Kodi i produktit:
216177
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105018842
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dollap kabineti Triton RBA-06-AS4-BAX-A1 është i dizajnuar për instalimin e të dhënave dhe pajisjeve telekomunikuese. Ky lloj i kabinetit është dizajnuar për t'u varur në muri, ka derë prej qelqi 4mm i trashë dhe mund të hiqet lehtësisht. Ka përmasa 600x395 mm dhe mund të bart ngarkesë deri në 30 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105018842
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-06-AS4-BAX-A1
Lartësia [mm]:
370
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
13,6
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
395

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE