Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RBA-06-CS4-CAX-A1, 6U, 395mm, me kapacitet 30 kg

Kodi i produktit:
217534
Dyer:
Metalike
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dollapi i kabinetit Triton i montueshëm në mur është i dizajnuar posaçërisht për instalimin e pajisjeve të telekomunikacionit dhe sistemeve të tyre. Ka një konstrukt të qëndrueshëm dhe pamje të sofistikuar. Në pjesën e lartë dhe të poshtme janë hapësirat për vendosjen e kabllave. Dera e dollapit me dry është nga metali dhe mund të hiqet. DImensionet e dollapit: 6U gjatësi me bazë 600 x 395 mm dhe mund të mbajë deri në 30kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Metalike
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-06-CS4-CAX-A1
Lartësia [mm]:
370
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
13,6
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
395

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE