Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RBA-09-AS6-CAX-A1, 9U, 600x595mm, me kapacitet 30kg

Kodi i produktit:
216389
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105021484
Format:
9U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

135.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dollap i fuqishëm RBA me konstruksion të salduar, për montim në mur. Dera e kabinetit është e gjitha nga xhami (xham mbrojtëse, 4 mm e trashë) të cilat përdorin një sistem të varjes që e mundëson hapjen e tyre në një kënd prej pothuajse 180 °. Kjo derë siguron qasje të lehtë dhe të shpejtë në kabinet dhe përveç kësaj, ajo kontribon në sigurinë më të madhe të pajisjeve elektronike dhe komponentëve të instaluar në kabinet. Ky dollap kabineti përfshin hyrjet kabllore të siguruara në pjesën e sipërme, në fund dhe në pjesën e pasme të kabinetit, dhe një derë nga xhami me peshë 10kg e cila mund të hiqet lehtësisht. Produkti është i çertifikuar nga IP30. Trashësia minimale 65 µm dhe kapaciteti i ngarkesës 30 kg. Përmasat: 600 x 595 x 500 mm. Lartësia: 9U. Pesha: 20,8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105021484
Format:
9U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-09-AS6-CAX-A1
Lartësia [mm]:
500
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
20,8
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
595

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE