Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RBA-12-AD6-CAX-A1, 12U, 600x615mm, me kapacitet 30 kg

Kodi i produktit:
216544
Dyer:
Xham
EAN:
8595105019979
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

154.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dollapi i kabinetit Triton i montueshëm në mur është i dizajnuar posaçërisht për instalimin e pajisjeve të telekomunikacionit dhe sistemeve të tyre. Ka një konstrukt të qëndrueshëm dhe pamje të sofistikuar. Në pjesën e lartë dhe të poshtme janë hapësirat për vendosjen e kabllave që mbulohen nga mbrojtëset e rrëshqitshme. Dera e dollapit me dry është nga metali dhe mund të hiqet. Dimensionet e dollapit: 12U gjatësi me bazë 600 x 615 x 635 mm dhe mund të mbajë deri në 30kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Xham
EAN:
8595105019979
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-12-AD6-CAX-A1
Lartësia [mm]:
635
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
25,9
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
615

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE