Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap Triton RKA-10-AS3-CAX-X1, 10U/5U, 260mm, 20 kg

Kodi i produktit:
217613
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105059067
Format:
5U, 10U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

94.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rafti Triton RKA-10-AS3-CAX-X1 ofron mundësinë e instalimit të pajisjeve me dimension 10" horizontalisht ose 19" vertikalisht. Me zgjerimin e rrjetit, nuk është e nevojshme të ndryshohet infrastruktura, vetëm të kaloni kabllimin ekzistues në pajisje të reja dhe panele patch. Kjo e bën atë raft ideal për instalime të vogla dhe të mesme (SOHO). Ofron hapje fleksibël të dyerve, duke lejuar qasje të përshtatshme në brendësinë e saj. Mbyllja e derës siguron mbylljen e brendshme të kabinetit dhe mbron pajisjet e instaluara. Dyert e kabinetit janë plotësisht xham i fortë me trashësi 4mm. Ngarkesa maksimale e lejuar për derë është 10 kg. Ngarkesa e rekomanduar: 20 kg. Dimensionet e dollapit janë: 570 x 270 x 260mm me peshë prej 9kg. Vjen në formatet 10U ose 5U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105059067
Format:
5U, 10U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
10", 19"
Gjerësia [mm]:
212
Kapaciteti i bartjes [kg]:
20
Kodi i prodhuesit:
RKA-10-AS3-CAX-X1
Lartësia [mm]:
538
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
9
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
260

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE