Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Triton RMA-22-A68-CAX-A1, 22U, 600x800mm, me kapacitet 400 kg

Kodi i produktit:
215726
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105066201
Format:
22U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
326.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton RMA-22-A68-CAX-A1 është i dizajnuar për instalimin e të dhënave dhe pajisjeve telekomunikuese. Dera është prej qelqi, kurse i tëri është i ndërtuar nga metali. Kabineti ka lartësi prej 22U, 600mm gjerësi, 800mm thellësi, peshë 48 kg, kurse kapacitet deri në 400kg.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105066201
Format:
22U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
400
Kapak lëvizës:
1x përparme, 2x anësore
Kodi i prodhuesit:
RMA-22-A68-CAX-A1
Lartësia [mm]:
1 080
Lloji:
Vetëqëndruese
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
49
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
800

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE