Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Triton RMA-27-A69-CAX-A1, 27U, 600x900mm, me kapacitet 400 kg

Kodi i produktit:
215738
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
27U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

368.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton është i gatshëm për instalimin e pajisjeve të ndryshme të telekomunikacionit. Raftet e kësaj serie janë të dizajnuara për të mbrojtur pajisjet e instaluara nga efektet e dëmshme të ujit dhe pluhurit. Ky ka një konstruksion të salduar të fortë për qëndrueshmëri të lartë. Cilësia e lartë e mjeshtërisë së bashku me teknologjinë më të fundit siguron, ndër të tjera, që të duket i mrekullueshëm. Ka lartësi 27U dhe dimensionet 600 x 900mm, peshon 62kg. Kapacitetin e ngarkesës e ka 400kg (ngarkesa e rekomanduar).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
27U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
400
Kapak lëvizës:
1x përparme, 2x anësore
Kodi i prodhuesit:
RMA-27-A69-CAX-A1
Lartësia [mm]:
1 300
Lloji:
Vetëqëndruese
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
62
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
900

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE