Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RMA-37-A61-CAX-A1, 37U, 600x1000mm, me kapacitet 400 kg

Kodi i produktit:
215757
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105062371
Format:
37U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

447.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dollap kabineti Triton RMA-37-A61-CAX-A1 është i dizajnuar për instalimin e të dhënave dhe pajisjeve telekomunikuese. Ka derë prej qelqi dhe hapet në kënd 180°, kurse i tëri është i ndërtuar nga metali. Kabineti ka lartësi prej 37U, 600mm gjerësi, 1000mm thellësi, dhe peshë 83 kg. Ndërsa kapaciteti i tij është 400kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105062371
Format:
37U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
400
Kapak lëvizës:
1x përparme, 2x anësore
Kodi i prodhuesit:
RMA-37-A61-CAX-A1
Lartësia [mm]:
1 750
Lloji:
Vetëqëndruese
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
83
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
1 000

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE