Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap Triton RMA-42-A81-CAX-A1, 42U, 800x1000 mm, me kapacitet 400 kg

Kodi i produktit:
216080
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105073674
Format:
42U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

568.50 
Ju kurseni : 49.00   (9%)
519.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 43.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dollapi Triton RMA-42-A81-CAX-A1 është i gatshëm për instalimin e paisjeve të të dhënave dhe telekomunikimit, si dhe sistemin e tyre të shpërndarjes. Raftet e kësaj serie janë të dizajnuara për të mbrojtur pajisjet e instaluara nga efektet e dëmshme të ujit dhe pluhurit. Ky dollap ka një konstruksion të salduar të fortë për qëndrueshmëri të lartë. Cilësia e lartë e mjeshtërisë së bashku me teknologjinë më të fundit siguron, ndër të tjera, që dollapi të duket i mrekullueshëm. Ka lartësi 42U, dimensionet 800 x 1000mm, dhe peshon 110kg. Kapacitetin e ngarkesës e ka 400kg (ngarkesa e rekomanduar).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105073674
Format:
42U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
800
Kapaciteti i bartjes [kg]:
400
Kapak lëvizës:
2x anësore
Kodi i prodhuesit:
RMA-42-A81-CAX-A1
Lloji:
Vetëqëndruese
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
110
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
1 000

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE