Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap Triton RMA-18-A69-CAX-A1, 18U, 600x900

Kodi i produktit:
215704
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105032251
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

339.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dollap kabineti Triton RMA-18-A69-CAX-A1 është i dizajnuar për instalimin e të dhënave dhe pajisjeve telekomunikuese. Dyert e tij janë prej qelqi kurse i tëri është i ndërtuar nga metali. Kabineti ka lartësi prej 18U, 600mm gjerësi, 900mm thellësi, 19'' dhe peshë 48 kg. Po ashtu, ka kapacitet të bartjes deri në 400kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105032251
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
400
Kapak lëvizës:
1x përparme, 2x anësore
Kodi i prodhuesit:
RMA-18-A69-CAX-A1
Lartësia [mm]:
900
Lloji:
Vetëqëndruese
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
48
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
900

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE