Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap Triton RUA-09-AS4-CAX-A1, 9U, 600 x 395 mm, me kapacitet 30 kg

Kodi i produktit:
217583
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105019061
Format:
9U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

127.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabinet shumë i qëndrueshëm me gjatësi 9U me panele anësore të lëvizshme, që ofron certifikim IP30. Për instalim më të lehtë, ka dy palë binarësh vertikal 19 inç që janë të rregullueshëm lehtësisht. Hapja e derës është fleksibël - sistemi lejon hapjen e saj në një kënd prej gati 180 °. Pjesët anësore të cilat mund edhe të hiqen si dhe gjashtë prizat për njësitë e ftohjes janë bërë standarde për këtë lloj të produktit. Përmasat e këtij produkti janë: 600 x 395 x 500mm, ndërsa pesha 17.3kg. Kapaciteti maksimal i peshës është 30kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105019061
Format:
9U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kapak lëvizës:
2x anësore
Kodi i prodhuesit:
RUA-09-AS4-CAX-A1
Lartësia [mm]:
500
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
17,3
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
395

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE