Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për server Triton RXA-04-AS4-CAX-A1

Kodi i produktit:
217540
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105020432
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton është e angazhuar në krijimin e llojeve të ndryshme të rafteve, qendrave të të dhënave, komponentëve të tyre dhe pajisjeve shtesë. Mbajtësja e serverit ka mur me cilësi të lartë me dyer xhami dhe dy binarë vertikal të përshtatshëm. Është 400mm e thellë dhe 4U e lartë. Ka kapacitet maksimal të ngarkesës prej 25 kg. Falë dizajnit unik të saj, montimi i RXA bëhet për disa sekonda dhe kërkon pothuajse asnjë mjet (Torx T25). Prizat plastike përdoren për të lidhur pjesët individuale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105020432
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
550
Kapaciteti i bartjes [kg]:
25
Kodi i prodhuesit:
RXA-04-AS4-CAX-A1
Lartësia [mm]:
230
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
11,2
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE