Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës Triton RBA-04-AS3-CAX-C1, 4U, 260mm, i bardhë

Kodi i produktit:
217608
Dyer:
Xham
EAN:
8595105021767
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
10"

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
68.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mbajtës ka një konstrukt metalik të fortë e të qëndrueshëm, me dizajne të shpuara. Ka një derë prej xhami e cila mund të hiqet lehtësisht ose të mbyllet me dry për të siguruar kabinetin. Mbyllja e Triton IP30 është projektuar për rrjete të vogla shtëpiake ose rrjete të biznesit të vogël (SOHO). Kjo është zgjidhja ideale për instalimin e komponentëve 10 ". Pjesa e poshtme është e pajisur me një vidë M8. Në pjesët e sipërme dhe të poshtme ka hyrje kabllore të mbuluara me grila, dhe binarë vertikal rrëshqitës për instalimin e pajisjes.Triton RBA-04-AS3-CAX-C1 ka një lartësi 4U me madhësi 260 mm mund të mbajë një ngarkesë maksimale prej 20 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Xham
EAN:
8595105021767
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
10"
Gjerësia [mm]:
310
Kapaciteti i bartjes [kg]:
20
Kodi i prodhuesit:
RBA-04-AS3-CAX-C1
Lartësia [mm]:
248
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
5,4
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
260

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE