Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft Solarix SOHO 2U,4U,11U, 550x550mm, RAL 9005, me kornizë për mur

Kodi i produktit:
213193
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Metalike
Format:
2U, 4U, 11U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

98.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Solarix LC-18 është një kabinet modern i montuar në mur i dizajnuar për instalimin e komponentëve të kabllove të rrjetit ose për instalimin e komponentëve të telekomunikacionit. Solarix LC-18 është i përbërë nga një skelet që karakterizohet me forcë dhe ngurtësi të lartë. Dimensionet e tij janë 550 x 550 x 150 mm. Lartësia e kornizës është 2U horizontalisht dhe 4U dhe 11U vertikalisht. Rafti siguron mbrojtje IP20 dhe një kapacitet maksimal ngarkese prej 30 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Metalike
Format:
2U, 4U, 11U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
550
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
86000549
Lartësia [mm]:
550
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
10
Prodhuesi:
Solarix
Trashësia [mm]:
150

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE