Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap APC NetShelter SX, 48U, 600mm x 1200mm

Kodi i produktit:
214160
Dyer:
Xham
EAN:
7313042562812
Format:
48U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
600

Si të porosisim në Gjirafa50?

2415.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 201.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

APC është kompani e cila njihet per dollapet dhe raftet e saj me një kapacitet te madh dhe ventilim adekuat të ajrit për server dhe pajisje te tjera të rrjeteve, si dhe është mirë i pajisur. Ky produkt nga APC e ka gjatësin 48U, gjerësi prej 600mm dhe thellësi 1200mm. Ky produkt na ofron kapacitet prej 1364/1023 kg, si dhe ka dyer të perforcuara, dyer të ndara dhe nivelizim të mirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Xham
EAN:
7313042562812
Format:
48U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
600
Kodi i prodhuesit:
AR3307
Lartësia [mm]:
2 258
Lloji:
Vetëqëndruese
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
149,5
Prodhuesi:
APC
Trashësia [mm]:
1 200
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE