1 / 1
E shitur
Foto e Kufje Sandberg Tyrant, të zeza

Kufje Sandberg Tyrant, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
39.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 33.47 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Rrethoni veten me tinguj cilësor. Sandberg Tyrant ju jep një tingull virtual 7.1. Kufjet janë të pajisura me një mikrofon fleksibël që ju lejon të bisedoni me miqtë, si dhe me armiqtë gjatë betejave. Pjesët e ndriçuara të veshit plotësojnë përvojën e mahnitshme të lojrave.
Lansuar:
8. 1. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
1
Lojë:
Mikrofon:
I rregullueshëm
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Sistem zërimi 7.1:
Drita e pasme:
Shumëngjyrëshe
Komanda e zërit:
Në kufje
Kodi:
126-10
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia e kabllos m:
2.2
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Ndjeshmëri dB - SLP:
-38
Impedancë Ohm:
20
Madhësia e altoparlantëve mm:
50
Prodhuesi:
Sandberg
Lidhës:
USB-A
EAN:
5705730126109
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje Sandberg Tyrant, të zeza
39.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo