1 / 1
E shitur
Foto e Kuti e rrymës HP 500W FS

Kuti e rrymës HP 500W FS

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
221.50 €
128.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 118.98 €
Ju kurseni 93.00 €
-42%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.71 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Burimi i energjisë 500W karakterizohet me efiçiencë deri në 96%. Kjo vërtetohet nga çertifikimi 80PLUS Platinum. Kjo kuti është deri në 25% më e vogël se gjenerata e mëparshme HPE. Ka më shumë hapësirë në server për elektronikë shtesë. Karakteristikat kryesore: HP 500W (Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen), burim energjie për servera intenzivë. Pajisja është në përputhje me serverët e serive HPE ProLiant Gen10 dhe HPE ProLiant 300 Gen9.
Kodi i prodhuesit:
865408-B21
Lansuar:
20. 3. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS TITANIUM
Lloji i burimit:
Flex ATX
Prodhuesi:
HP
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
500:!
EAN:
190017072661
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kuti e rrymës HP 500W FS
128.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo