Foto e Laptop Lenovo NB IdeaPad 3 15ITL6, 15.6", Intel Core i3, 4GB RAM, 128GB SSD, Intel UHD Graphics, rërë

Laptop Lenovo NB IdeaPad 3 15ITL6, 15.6", Intel Core i3, 4GB RAM, 128GB SSD, Intel UHD Graphics, rërë

Vlerëso
Garancioni: 24 Muaj Kodi:
519.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 481.02 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 43.29 € në muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
29 maj 2023 - 30 maj 2023
Kosovë, të tjera
30 maj 2023 - 31 maj 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Ngjyra:
Sand
Prodhuesi:
Lenovo
Garancioni nga prodhuesi:
24 Muaj
Sistemi operativ:
FreeDOS
Kapaciteti i memories RAM:
4GB DDR4 3200MHz
Kartë grafike:
Integrated Intel UHD Graphics
Diagonalja e ekranit:
15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits AG
Model procesori:
1115G4 - 2C / 4T, 3.0 / 4.1GHz, 6MB
Kapaciteti i SSD-së:
128GB M.2
EAN:
195890354385
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Laptop Lenovo NB IdeaPad 3 15ITL6, 15.6", Intel Core i3, 4GB RAM, 128GB SSD, Intel UHD Graphics, rërë
519.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo