1 / 2
Foto e Letër për printer Canon GP-501
Foto e Letër për printer Canon GP-501

Letër për printer Canon GP-501

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
39.50 €
38.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 32.63 €
Ju kurseni 1.00 €
-3%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Canon është një nga prodhuesit kryesorë të printerëve, që kësaj radhe sjell këtë letër me cilësi të lartë për të printerë. GP-501 është letër për printim të fotografive me rozolucion të lartë. Me anë të kësaj letre fotografike ju mund të printoni fotografitë e udhëtimeve tuaja, festat familjare dhe ngjarje të tjera të rëndësishme. Ju, tashmë nuk keni nevojë të shkoni në dyqane të fotografive për të marrë fotografitë e zhvilluara si dhe do të mund të kurseni më shumë kohë. Pakoja përmban 100 copë të këtij lloji të letrës me format A4.
Formati:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
0775B001
Kodi:
0775B001
Lansuar:
10. 5. 2011, 10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në paketë:
100
Numri i fletëve në pako:
100
Përqindja e dështimit:
0,00 %
Prodhuesi:
Canon, Canon
Sipërfaqe me lëmim:
Shkëlqyese
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4960999293929
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Letër për printer Canon GP-501
38.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo