1 / 1
Foto e Letër shkëlqyese Epson, 10 x 15 cm

Letër shkëlqyese Epson, 10 x 15 cm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
21.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 18.22 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Epson merret me prodhimin e printerëve, por gjithashtu edhe me prodhimin e letrave të kualitetit të lartë për printerët e tyre, dhe një ndër këto produkte është Epson Premium Glossy Photo Paper, me madhësi prej 10 x 15 cm. Letra shkëlqyese është e përsosur për printimin e fotove të preferuara dhe garanton rezultate të mira. Pakoja përmban 40 letra me madhësi prej 10 x 15 cm.
Kodi i prodhuesit:
C13S042153
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Format:
10x15
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
40
Pesha [g / m2]:
255
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
EAN:
8715946384337
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Letër shkëlqyese Epson, 10 x 15 cm
21.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo