1 / 3
Foto e Maus A4tech X87 Oscar Neon, i zi
Foto e Maus A4tech X87 Oscar Neon, i zi
Foto e Maus A4tech X87 Oscar Neon, i zi

Maus A4tech X87 Oscar Neon, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
27.50 €
23.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.76 €
Ju kurseni 4.00 €
-15%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 €/muaj

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
A4tech X87 Oscar Neon është maus që do ju mundësoj të luani me precizitet dhe të keni avantazhin ndaj kundërshtarëve tuaj të cilin e kërkuar gjithmonë. I ndërtuar me dizajn kompakt dhe ergonomik mausi përshtatet për dorën tuaj përsosshmërisht pavarësisht madhësisë. Aksesori është pajisur me senzorin me rezolucion prej 1000 / 1200/1600/2000/2400 dpi, është pajisur me 3 butona klasik, është e përshtatur për videolojëra FPS, MMORPG, RPG, MOBA, RTS dhe vjen me ngjyrë të zezë.
Kodi i prodhuesit:
X87
Lansuar:
18. 7. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB-A
Koha e reagimit [ms]:
1
Lidhësit:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
5
Ergonomia:
Për djathtak
Lojë:
Rrota:
Mekanike
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2400
Prodhuesi:
A4Tech
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4711421934275
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus A4tech X87 Oscar Neon, i zi
23.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo