1 / 3
Foto e Maus C-TECH WM-07, i zi
Foto e Maus C-TECH WM-07, i zi
Foto e Maus C-TECH WM-07, i zi

Maus C-TECH WM-07, i zi

Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
6.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6.02 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Maus optik WM-07 maus ergonomik i dizajnuar në ngjyrë të zezë është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm me kompjuter. Lidhet me anë të USB ne kompjuterin tuaj dhe mund të filloni punën menjëherë. Ka resolucion prej 1200 DPI dhe është e gjatë 1.3 m.

Kodi i prodhuesit:
WM-07
Lansuar:
22 Shtator 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
3
Gjerësia [mm]:
72
Ergonomia:
Për djathtak
Lëvizje mekanike:
Prodhuesi:
C-Tech
Lartësia [mm]:
40
Trashësia [mm]:
108
Gjatësia e kabllos [m]:
1,3
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8594125008338
5

1 Vlerësime

Granit 7.12.2018 7:53 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus C-TECH WM-07, i zi
6.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo