1 / 1
Foto e Maus Cherry MC1000, i bardhë

Maus Cherry MC1000, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
13.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 12.50 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 €/muaj

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 24h
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
04 dhjetor 2023 - 05 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
04 dhjetor 2023 - 05 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mausi Cherry MC 1000 është ideal për të gjithë ata që punojnë në kompjuter, ata që luajnë shumë lojëra kompjuterike, shkruajnë tekste ose e shpenzojnë kohën e lirë në rrjete sociale. Ka kualitet shumë të mirë, dizajn modern dhe çmim të arsyeshëm. Lidhet përmes një lidhësi USB dhe ka rezolucion prej 1200 dpi, kurse kablloja me gjatësi 1.8 metra mundëson manipulimin edhe në distanca të largëta nga kompjuteri.
Kodi i prodhuesit:
JM-0800-0
Lansuar:
7 Prill 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB
Pesha [g]:
90
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
3
Gjerësia [mm]:
37
Ergonomia:
Universal
Lëvizje mekanike:
Kategoria e peshës:
Mesatar
Prodhuesi:
Cherry
Lartësia [mm]:
62
Trashësia [mm]:
109
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4025112083358
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Cherry MC1000, i bardhë
13.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo