1 / 8
E shitur
Foto e Maus CONNECT IT, i bardhë
Foto e Maus CONNECT IT, i bardhë
Foto e Maus CONNECT IT, i bardhë
Foto e Maus CONNECT IT, i bardhë
Foto e Maus CONNECT IT, i bardhë
Foto e Maus CONNECT IT, i bardhë
Foto e Maus CONNECT IT, i bardhë
Foto e Maus CONNECT IT, i bardhë

Maus CONNECT IT, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
31.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 29.17 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Connect IT sjell në treg mausin optik i cili vjen me dizajn të veçantë ergonomik të dizajnuar për të parandaluar dhimbjet e kyqit të dorës. Këtë maus ju e lidhni përmes USB dhe vjen me rezolucion 800/1200/1600 DPI, dhe është i pajisur me 6 butona dhe një rrotë lëvizëse. Furnizimi me energji sigurohet nga bateri 1x AA. Mausi është në përputhje me Windows XP dhe me Max OS X.
Lansuar:
12. 3. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
6
Lloji i baterisë:
AA
Kategoria e peshës:
Mesatare (90-130g)
Rrota:
Mekanike
Kodi:
CMO-2700-WH
Gjerësia mm:
76
Lartësia mm:
72
Trashësia mm:
110
Ndjeshmëria maksimale DPI:
1600
Pesha g:
91
Prodhuesi:
CONNECT IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
EAN:
8595610622756
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus CONNECT IT, i bardhë
31.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo