1 / 10
Foto e Maus Lenovo M500, i zi
Foto e Maus Lenovo M500, i zi
Foto e Maus Lenovo M500, i zi
Foto e Maus Lenovo M500, i zi
Foto e Maus Lenovo M500, i zi
Foto e Maus Lenovo M500, i zi
Foto e Maus Lenovo M500, i zi
Foto e Maus Lenovo M500, i zi
Foto e Maus Lenovo M500, i zi
Foto e Maus Lenovo M500, i zi

Maus Lenovo M500, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
63.50 €
56.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 52.31 €
Ju kurseni 7.00 €
-12%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Maus i përshtatshëm për gaming, me opsionet më të mira për lojërat aksion. Është pajisur me 7 butona, ka rezolucion 16000 DPI dhe jetëgjatësi deri në 5 milion klikime. Ka poashtu dritë të pasme, konektor USB dhe kabllo me gjatësi 1.8 m. Me këtë maus ju do jeni gjithmonë një hap para armiqve tuaj. Produkti vjen me ngjyrë të zezë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Koha e reagimit [ms]:
1
Taste të personalizueshëm:
Lojë:
Ndriçimi i pasmë:
Drita e pasme:
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Numri i butonëve:
7
Trashësia [mm]:
115
Thellësia [mm]:
115
Pesha [g]:
100
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
175
Lidhës:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik, Optik
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
16 000
Ergonomia:
Për djathtak, Për djathtak
Rrota:
Mekanike, Ctyrsmerné
Kategoria e peshës:
E rregullueshme
Lloji i tastierës:
Omron
Modeli i sensorit:
PixArt PMW3389
Lansuar:
13. 6. 2019
Besueshmëria:
100 %
Ndërfaqja:
USB Type-A
Lidhje:
Me tela
Përcaktimi:
Lojra
Kabllo me gërsheta/ e endur:
Butonat e programueshëm:
Ngjyra e dritës së pasme:
RGB
Lloji i ndërprerësit:
Omron
Lloji i senzorit:
PixArt PMW3389
Kodi i prodhuesit:
GY50T26467
Ngjyra e pasme:
RGB
EAN:
0193268293830
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Lenovo M500, i zi
56.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo