1 / 1
Foto e  Mbajtëse për altoparlant AQ VISION BR02AS

Mbajtëse për altoparlant AQ VISION BR02AS

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
34.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 29.24 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 €/muaj

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

AQ ka përgatitur këtë mbështetëse praktike të murit të quajtur BR03AS për të varur altoparlantët në mur. Përveq mbështetëses në pako ju do të gjeni edhe mjetet tjera që nevojiten për instalimin e tij. Mbajtësi mund të vendoset gjithashtu ne atë pozicion me mundësinë e animimit dhe rrotullimit deri në 180° dhe mund të mbajnë altoparlantë me peshë 6 kg.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
E rrotullueshme:
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Kapaciteti maksimal [kg]:
6
Mbajtëse për:
Altoparlantë
Lloji i mbajtëses:
Për monitor, për TV
Data e lansimit:
22. 8. 2018
Besueshmëria:
100 %
Lëvizshme:
EAN:
8595122760472
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse për altoparlant AQ VISION BR02AS
34.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo