1 / 5
E shitur
Foto e Mbajtëse STELL SOS 5000 për monitor/laptop, e bardhë
Foto e Mbajtëse STELL SOS 5000 për monitor/laptop, e bardhë
Foto e Mbajtëse STELL SOS 5000 për monitor/laptop, e bardhë
Foto e Mbajtëse STELL SOS 5000 për monitor/laptop, e bardhë
Foto e Mbajtëse STELL SOS 5000 për monitor/laptop, e bardhë

Mbajtëse STELL SOS 5000 për monitor/laptop, e bardhë

Garancioni: 1 vit Kodi:
39.50 €
38.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 32.63 €
Ju kurseni 1.00 €
-3%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbajtëse universale për monitor ose laptop, e prodhuar nga Stell. Qelqi i fortësuar është 5 mm, montimi mund të bëhet pa mjete, dizajni lejon instalim të shpejtë, si dhe lejon monitorin të vendoset në pozitë ergonomike. Mbajtësja ka shtresë silikoni anti-rrëshqitëse për stabilitet më të madh. Materialet kryesore janë çeliku dhe qelqi. Përmasat e mbajtëses janë 560 x 80 x 210 mm dhe kapaciteti i ngarkesës është 20 kg.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Ngjyra:
Tejdukshëm, Tejdukshëm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
20
Gjerësia [mm]:
560
Thellësia [mm]:
210
Trashësia [mm]:
210
Mbajtëse për:
Monitor
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse, Bazë
Lansuar:
23. 1. 2018
Besueshmëria:
100 %
Përputhshmëria:
Universal
Kodi i prodhuesit:
35050137
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669221622
1

1 Vlerësime

Mergim 19.2.2021 11:23 e paradites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse STELL SOS 5000 për monitor/laptop, e bardhë
38.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo