1 / 4
E shitur
Foto e Mbrojtës dielli Starblitz 49mm
Foto e Mbrojtës dielli Starblitz 49mm
Foto e Mbrojtës dielli Starblitz 49mm
Foto e Mbrojtës dielli Starblitz 49mm

Mbrojtës dielli Starblitz 49mm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
22.50 €
21.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 18.22 €
Ju kurseni 1.00 €
-5%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbrojtësi i diellit Starblitz minimizon në mënyrë efektive hyrjen e dritës në lente dhe zvogëlon shfaqjen e mjegullës. Është formuar posaçërisht për të parandaluar vignetting dhe në të njëjtën kohë për të arritur rezultatet më të mira në shtypjen e defekteve shqetësuese që vijnë nga depërtimi dhe pasqyrimi i rrezeve parazitare brenda lentes. Këto rreze zvogëlojnë ngjyrën dhe kontrastin e përgjithshëm të imazheve. Ato mund të hidhen jo vetëm nga qielli shpërndarës, por nga pothuajse gjithçka (siç janë nivelet e ujit, fasadat e shtëpive të ndritshme dhe këmishat e bardha), kështu që rekomandohet që mbrojtësi i diellit të jetë i bashkangjitur në lente në çdo kohë. Mund të vidhoset në lente nga të dy anët. Madhësia 49 mm.
Lansuar:
13. 8. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
TZ00162
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Starblitz
EAN:
3760173051793
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtës dielli Starblitz 49mm
21.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo