1 / 4
E shitur
Foto e Mbrojtëse kamerash DJI për Mavic Air 2
Foto e Mbrojtëse kamerash DJI për Mavic Air 2
Foto e Mbrojtëse kamerash DJI për Mavic Air 2
Foto e Mbrojtëse kamerash DJI për Mavic Air 2

Mbrojtëse kamerash DJI për Mavic Air 2

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
29.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 25.00 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbroni lentet e kamerës Mavic Air 2 gjatë transportit, duke përdorur këtë mbrojtëse plastike DJI, e cila është e përshtatshme për mbrojtje ndaj ujit, pluhurit dhe gërryerjeve të mundshme.
Lansuar:
6. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
DJIM0260-15
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
DJI
Ueb-i i prodhuesit:
Dji.com
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse kamerash DJI për Mavic Air 2
29.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo