1 / 6
Foto e Mikrofon Shure SM7B, i zi
Foto e Mikrofon Shure SM7B, i zi
Foto e Mikrofon Shure SM7B, i zi
Foto e Mikrofon Shure SM7B, i zi
Foto e Mikrofon Shure SM7B, i zi
Foto e Mikrofon Shure SM7B, i zi

Mikrofon Shure SM7B, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
606.50 €
524.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 444.49 €
Ju kurseni 82.00 €
-14%
Pagesa me keste
gjirafa për 36 muaj
Mikrofon Shure SM7B, i zi
524.50 €
gjirafa
GjirafaPayPlan with KEP
per 36 muaj sipas kushteve te kredise ne KEP
Periudha e kredise
Shuma e kestit per muaj:
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 43.71 €/muaj

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky mikrofon kardioid i studios është krijuar për të ofruar riprodhim të pasur dhe të qartë të audios në aplikimet vokale dhe studio pranë mikrofonit. Karakteristikat përfshijnë një sistem anti-goditje të integruar, mbrojtje të përmirësuar elektromagnetike, një bass roll-off dhe një filtër pop të integruar. Paketa përfshin një filtër anti-erë të lëvizshëm me cilësi të lartë për të folur në distancë të afërt, një filtër klasik kundër erës, një pllakë mbulese ndërprerësi dhe një përshtatës me vrimë prej 5/8 "deri 3/8 ". Ai ka një lidhës 3-pin XLR. Karakteristikat teknike janë: përgjigja e frekuencave prej 50 Hz - 20 kHz, ndjeshmëria -59.00 dBV / Pa - 1.12 mV / Pa, konvertuesit dinamik.
Lansuar:
30. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
S SM7B
Besueshmëria:
100 %
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
50
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Ndjeshmëri dB - SLP:
-59
Prodhuesi:
Shure
Ngjyra:
Zezë
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
042406088879
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mikrofon Shure SM7B, i zi
524.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo