1 / 4
E shitur
Foto e Monitor Acer Nitro XV273Xbmiiprzx -27 "LED
Foto e Monitor Acer Nitro XV273Xbmiiprzx -27 "LED
Foto e Monitor Acer Nitro XV273Xbmiiprzx -27 "LED
Foto e Monitor Acer Nitro XV273Xbmiiprzx -27 "LED

Monitor Acer Nitro XV273Xbmiiprzx -27 "LED

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
403.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 341.95 €
Pagesa me keste
gjirafa për 36 muaj
Monitor Acer Nitro XV273Xbmiiprzx -27 "LED
403.50 €
gjirafa
GjirafaPayPlan with KEP
per 36 muaj sipas kushteve te kredise ne KEP
Periudha e kredise
Shuma e kestit per muaj:
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.62 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky monitor vjen me një diagonale prej 27" me kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjeton çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty, si dhe teknologji Flicker Free që ju mbron sytë edhe nga orët e gjata të shikimit. Gjithashtu, ky monitor ofron imazhe tëqeta, falë G-Sync dhe ritmit të shpejtë të rifreskimit, që do t'ju japin kënaqësi edhe më të mirë të lojrave! Andaj dizajni ZeroFrame do t'ju bëjë përshtypje. Përveç kësaj, monitori Acer mbështet teknologjitë: IPS, G-Sync, HDR, dhe Blue light reduction. Për më tepër, ky monitor ofron edhe mundësitë e lidhjes me kompjuter dhe koznola të ndryshme përmes porteve DisplayPort, HDMI, USB dhe 3.5mm.
Lansuar:
11. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
3.5mm për dëgjuese
Raporti i shikimit:
16: 9
Varje në mur:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lojë:
USB:
USB Hub:
Pivot:
Altoparlantë:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Numri i porteve DisplayPort:
2
G-Sync:
HDMI 2.0:
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Lartësi e rregullueshme:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
HDR:
Kodi:
UM.HX3EE.X01
Frekuencë Hz:
240
Konsumi W:
25
Gjerësia mm:
621,1
Lartësia mm:
454
Trashësia mm:
224
Kontrast 1:
100000000
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Besueshmëria:
100 %
Fuqia dalëse e altoparlantëve W:
4
Koha e reagimit ms:
1
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Ndriçimi cdm2:
350
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Ekran i sheshtë:
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Lloji i ekranit:
IPS
Ngjyra:
Zezë, Argjendtë
DisplayPort:
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4710180491630
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor Acer Nitro XV273Xbmiiprzx -27 "LED
403.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo