1 / 6
E shitur
Foto e Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
Foto e Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
Foto e Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
Foto e Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
Foto e Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
Foto e Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi

Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi

Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
257.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 218.22 €
Pagesa me keste
gjirafa për 36 muaj
Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
257.50 €
gjirafa
GjirafaPayPlan with KEP
per 36 muaj sipas kushteve te kredise ne KEP
Periudha e kredise
Shuma e kestit per muaj:
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.46 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Monitori AOC 27V2Q është i dizajnuar posaçërisht për të apasionuar të lojërave që nuk duan të humbasin asnjë detaj gjatë lojërave. Ky monitor vjen me një diagonale prej 27" me cilësi Full HD dhe rezolucion 1920x1080 16: 9, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjetoni çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty. Gjithashtu, ky monitor mbështet edhe teknologjinë FreeSync, që ju lejon të luani, dhe përshtatni shpejtësinë e kornizës, duke eliminuar vonesat e imazhit apo grisjen. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes me pajiset tjera përmes porteve HDMI 1.4, DisplayPort 1.2 dhe 3.5 mm jack. Dimensionet: 610 x 464 x 200mm. Pesha: 4.22 kg

Kodi i prodhuesit:
27V2Q
Lansuar:
25. 10. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Koha e reagimit [ms]:
5
Pitch [Hz]:
0,311
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Raporti i shikimit:
16: 9
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Dritë të pasme LED:
Gjerësia [mm]:
610
Lojë:
Frekuencë [Hz]:
75
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve DisplayPort:
1
FreeSync:
Kontrast [:1]:
20000000
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Prodhuesi:
AOC
Pesha [kg]:
4,22
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Lloji i ekranit:
IPS
Ngjyra:
Zezë
Lartësia [mm]:
464
Trashësia [mm]:
200
DisplayPort:
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4038986186346
5

1 Vlerësime

Sherif 19.12.2020 5:57 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
257.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo