Monitor Philips 1000 Series 27E1N1100A/00, 27" FHD, LCD, i zi
Vlerëso
Origjina e brendit: Netherlands Kodi:
Përfshirë TVSH-në
-28%
Teb Bank Teb Bank
Më shumë se 10 artikuj
Koha e arritjes së produktit Prishtinë
19 maj 2026 - 20 maj 2026
Kosovë, të tjera
20 maj 2026 - 21 maj 2026
Paguaj me transfer bankar
Ky monitor Philips 1000 Series me ekran 27 inç ofron rezolucion Full HD 1920 × 1080 dhe teknologji LCD me panel IPS që siguron ngjyra të qëndrueshme dhe kënde pamjeje të gjera. Ai është i dizajnuar në ngjyrë të zezë me trup modern dhe garisje elegante, dhe ofron lidhje bazë si portë HDMI dhe VGA (D-sub), duke e bërë të përshtatshëm për përdorim në zyrë, biznes dhe përdorim të përgjithshëm. Monitori përmban slot për kyçje të kabllove tip “Kensington” për siguri shtesë, dhe është i aftë të operojë në temperaturë midis 0 dhe 40 °C me lagështi relative prej 20% deri në 80%. Ai përmban prizë AC dhe kabllo HDMI në paketim. Çdo gjë është hartuar për të ofruar përvojë prezantuese, navigacion dhe punë profesionale me një ekran të madh dhe hapësirë vizuale komode.
Montimi VESA:
Pesha [kg]:
4
Lloji i matricës:
IPS
Formati:
16: 9
Lloji i ndriçimit të pasëm:
LED
Lartësia [cm]:
45.7
Gjerësia [cm]:
61.7
Ekrani rrotullues [PIVOT]:
Jo
Kamera e integruar :
Jo
Rregullimi i lartësisë:
Sintonizues televiziv :
Shpërndarës USB :
Veshje matrice:
mat
Kënde shikimi [°]:
178°/178°
Shkëlqimi:
250 cd/m2
Altoparlantë të integruar:
4 W
Numri i ngjyrave të shfaqura :
16.7 mln
Madhësia e pikës:
0.274
Thellësia [cm]:
21.1
Kontrasti statik [1]:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (FullHD)
Aplikimi:
Për shtëpi dhe zyrë
Shpejtësia e rifreskimit [Hz]:
100 Hz