Monitor Philips 16B1P3302D - LED, 16", FullHD, i zi
Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Netherlands Kodi:
Përfshirë TVSH-në
-27%
Pagesa me këste
Gjirafa pay plan with KEP për 36 muaj
Gjirafa pay plan with KEP
GjirafaPayPlan with KEP
per 36 muaj sipas kushteve te kredise ne KEP
Periudha e kredise
Shuma e kestit per muaj:
Raifeissen Bank Raifeissen Bank
Pcb Bank Pcb Bank
Teb Bank Teb Bank
Vetëm edhe 4
Koha e arritjes së produktit Prishtinë
28 maj 2026 - 29 maj 2026
Kosovë, të tjera
28 maj 2026 - 29 maj 2026
Paguaj me transfer bankar
Monitori LED Philips 16B1P3302D me një diagonale 16" ka një rezolucion prej 1920 x 1080 dhe një kohë përgjigjeje prej 4 ms dhe shpejtësi rifreskimi 75 Hz. Ka teknologji IPS, e cila sjell kënde të gjera shikimi prej 178° horizontalisht dhe vertikalisht. Raporti i pamjes është 16:9, shkëlqimi 250 cd/m, raporti i kontrastit 700: 1. SmartImage është një teknologji që analizon përmbajtjen e shfaqur në ekran dhe siguron performancë të optimizuar të ekranit. Teknologjia Flicker-free përdor një zgjidhje të re të kontrollit të ndriçimit që redukton dridhjen e ekranit dhe e bën shikimin e tij shumë më të rehatshëm. Përmasat me mbajtëse 359 x 232 x 119 mm, pesha 1.03 kg.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
USB-C:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Ekran i sheshtë:
Koha e reagimit [ms]:
4
Ngjyra:
Zezë
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Frekuenca [Hz]:
75
Lartësia [mm]:
232
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.2
Trashësia [mm]:
119
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Uebfaqja e prodhuesit:
philips.com
Gjerësia [mm]:
359
Pitch [Hz]:
0,179
Teknologji audio:
Kufje 3.5 mm
Dallim:
1920 x 1080 (FullHD)
Lloji i ekranit:
IPS
Klasa e energjisë:
C
Kontrasti dinamik [1]:
Raporti i shikimit:
16: 9
Pesha [kg]:
1.03
Thellësia e ngjyrave [bit]:
6 + FRC
Konsumi [kWh/1000h]:
8
Prodhuesi:
Philips
Në dispozicion nga:
Këndi vertikal i shikimit [°]:
170
Kontrasti statik [1]:
700
Kodi i prodhuesit:
16B1P3302D/00