1 / 1
E shitur
Foto e Ngjyrë alternative PRINT IT për Brother LC-1280, e kaltër

Ngjyrë alternative PRINT IT për Brother LC-1280, e kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
5.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4.66 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania PRINT IT është kompani e re e cila ofron tonerë alternativ të kualitetit të lartë, ngjyrë për printerë apo letër për fotografi. Produktet e PRINT IT kanë deri në 50% më shumë kapacitet sesa ato origjinalet, gjë e cila e bën këtë kompani shumë interesante. Ngjyra alternative PI-569 nga PRINT IT është zëvendësim për fngjyrën origjinale Brother LC-1280th. Ky fishek ka ngjyrë të kaltër të qeltë (cyan). Ai përmban 19 ml ngjyrë, si dhe është i përshtatshëm për përdorim me Brother MFC-J6510DW, MFC-J6710DW dhe MFC-J6910DW.
Kodi i prodhuesit:
PI-569
Lansuar:
15 Shtator 2012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
Jo
I përdorshëm me:
Brother MFC-J5910DW, Brother MFC-J6510DW, Brother MFC-J6710DW, Brother MFC-J6910DW
Prodhuesi:
PRINT IT
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kaltër (cyan)
Për printer:
Brother
Volum (ml):
19
EAN:
8594158528568
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë alternative PRINT IT për Brother LC-1280, e kaltër
5.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo