1 / 1
Foto e Ngjyrë CMY për Printer HP CC643EE nr. 300

Ngjyrë CMY për Printer HP CC643EE nr. 300

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
39.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 33.47 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 €/muaj

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania HP me shumë vite në treg tani ofron ngjyrën për printer e serisë 300 ( CC643EE ). Me një përvojë shumë vjeçare dhe me avancime të shumta tani kompania sjell në treg ngjyrën për printer HP CC643EE e cila ofron ulje në kosto dhe në të njëjtën kohë ofron cilësi të lartë gjatë shtypjes. Ndër risitë e avancimit të kompanisë HP është edhe teknologjia e quajtur " The dual drops" e cila e lejon krijimin e madhësisë të pikës prej 1.3 pl. Ngjyra HP CC643EE ka 3 ngjyra ( CMY ) e cila mund të printoj deri në 165 faqe dhe është e dedikuar për HP Deskjet D2560 dhe F4280.
Kodi i prodhuesit:
CC643EE
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
HP DeskJet D1660, HP DeskJet D2530, HP DeskJet D2545, HP DeskJet D2560, HP DeskJet D2660, HP DeskJet D2680, HP DeskJet D5560, HP DeskJet F2430, HP DeskJet F2440, HP DeskJet F4240, HP DeskJet F4280
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/165
Prodhuesi:
HP
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Shumëngjyrësh
Për printer:
HP
EAN:
883585763559
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë CMY për Printer HP CC643EE nr. 300
39.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo