1 / 1
Foto e Ngjyrë solide në formë kubi Xerox 108R00937, e purpurt

Ngjyrë solide në formë kubi Xerox 108R00937, e purpurt

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
125.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 106.36 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.46 €/muaj

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ngjyra solide në formë kubi, e purpurt Xerox 108R00937 është e patentuar nga Xerox. Kjo është teknologjia e fundit sa i përket printimit me cilësi të lartë të pakrahasueshme me ngjyrat e tjera në treg. Kjo ngjyrë ka kapacitet printimi deri në 4400 faqe. Kjo formë e ngjyrës është e ardhmja sa i përket teknologjisë në printim. Në këtë paketim iu ofrohen dy kuba të kësaj ngjyre solide.
Kodi i prodhuesit:
108R00937
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Xerox ColorQube 8570, Xerox ColorQube 8570ADN, Xerox ColorQube 8570AN, Xerox ColorQube 8580ADN, Xerox ColorQube 8580AN
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/4400
Prodhuesi:
Xerox
Ueb-i i prodhuesit:
Xerox.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë e ngurtë
Për printer:
Xerox
EAN:
95205761276
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë solide në formë kubi Xerox 108R00937, e purpurt
125.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo