1 / 4
E shitur
Foto e Orë me alarm Thomson CR225I, e zezë
Foto e Orë me alarm Thomson CR225I, e zezë
Foto e Orë me alarm Thomson CR225I, e zezë
Foto e Orë me alarm Thomson CR225I, e zezë

Orë me alarm Thomson CR225I, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
68.50 €
67.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 57.20 €
Ju kurseni 1.00 €
-2%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ju mund ta përdorni këtë orë me alarm si 3 pajisje në të njëjtën kohë. Ajo ofron gjithashtu karikimin e pajisjes tuaj me kabllo USB ose përmes valëve (wirelessly). E fundit por jo më pak e rëndësishme, ajo gjithashtu ofron një radio. Marrësi FM ka memorie për deri në 30 stacione. Ora me alarm është e pajisur me një ekran LCD ku mund të përshtatni intensitetin e dritës sipas nevojave tuaja. Alarmi gjithashtu siguron alarm të dyfishtë dhe funksionet Nap dhe Sleep & Snooze. Ndërfaqja: hyrje AUX 3.5 mm.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
8tcr225i
Besueshmëria:
100 %
Lansuar më:
2. 4. 2019
Prodhuesi:
Thomson
Ngjyra:
Zezë
EAN:
3499550370683
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Orë me alarm Thomson CR225I, e zezë
67.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo