1 / 1
Foto e Përshtatës prize Skross

Përshtatës prize Skross

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
39.50 €
34.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 29.24 €
Ju kurseni 5.00 €
-13%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Shpeshherë udhëtoni dhe kaloni nga njëri shtet në tjetrin? Më në fund nuk keni nevojë të mendoni më shumë për karikuesit e ndryshëm që i përshtaten kontinentit. Kompania SKROSS iu prezanton përshtatësin e udhëtimit për ata që shëtisin botën. Ky përshtatës konsiston në 6 pjesë të ndryshueshme për gjithë botën. Pavarësisht se ku shkoni, do ta keni atë me vete. Kjo pajisje përfshin pjesët për: Zvicër, Britani të Madhe, Australi, SHBA, Evropë, Itali, Kinë dhe Japoni.

Kodi i prodhuesit:
PA34
Lansuar:
24 Maj 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigator GPS, celular, MP3/MP4, tablet
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
SKROSS
EAN:
7640166323518
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Përshtatës prize Skross
34.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo